Barion Pixel
Kategóriák / Termékek

Készletgazda

2024. 04. 02. 13:39:46 New York Dental

A New York Dental Kft. magyar tulajdonú, 30 éve fogászati anyagok és eszközök, továbbá orvosi ruházat kereskedelmében meghatározó piaci szerepet betöltő vállalat. Bővülő csapatunkba keresünk készletgazda munkatársat főállásban, teljes munkaidőben történő alkalmazással.

Feladatok

  • a munkaruházati üzletág árukészletének biztosítása, a készletek folyamatos
    monitorozása
  • termékek megrendelése, rendelések nyomon követése, szükséges
    adminisztráció és kapcsolattartás menedzselése
  • a beérkező és kimenő tételek adminisztrációja, rögzítése az ERP rendszerben
  • folyamatos kapcsolattartás a beszállító partnerekkel
  • napi kapcsolattartás és együttműködés a társterületekkel

Elvárások

  • Legalább 3 év készletgazdálkodási területen szerzett tapasztalat
  • MS Office irodai alkalmazásokat készségszintű használata (Word, Excel, stb.)
  • jó problémamegoldó és priorizáló képesség
  • középszintű, aktív angol nyelvtudás, szóban és írásban egyaránt

Amit kínálunk

  • minőségi termékpalettát
  • biztos munkahelyet
  • munkaeszközöket
  • fiatalos, lendületes csapatot, családias hangulatot
  • kedvezményes vásárlási lehetőségeket a vállalat bizonyos termékeiből
  • versenyképes jövedelmet, gyakorlati tudás és egyéni megállapodás alapján

Munkavégzés helye:

  • Budapest, XIII. kerület

Az állás kezdésének várható időpontja:

  • Azonnal
Hogyan jelentkezhetsz?
Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődésed, itt várjuk  magyar vagy angol nyelvű önéletrajzodat és motivációs leveledet a fizetési igény megjelölésével, vagy elküldheted közvetlenül is a karrier@newyorkdental.hu email címre.

Tartalomhoz tartozó címkék: Készletgazda