Barion Pixel
Kategóriák / Termékek

Vevőszolgálati munkatárs

2024. 04. 02. 13:37:44 New York Dental

A New York Dental Kft. magyar tulajdonú, 30 éve fogászati anyagok és eszközök, továbbá orvosi ruházat kereskedelmében meghatározó piaci szerepet betöltő vállalat. Bővülő csapatunkba keresünk vevőszolgálati munkatársakat főállásban, teljes munkaidőben történő alkalmazással.

Főbb feladatok, munkák:

  • vásárlóink udvarias, magas szintű kiszolgálása
  • vevői rendelések feldolgozása
  • áruk bemutatása, ismertetése a vevők részére, vásárlók ösztönzése
  • számlázás
  • részvétel a leltározási folyamatokban
  • üzlethelység területének rendben tartása
  • a tevékenységgel kapcsolatos dokumentációk kezelése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • legalább 2-3 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • felhasználói szintű számítógépkezelési ismeretek
  • problémamegoldó hozzáállás
  • megbízhatóság, őszinteség, precíz munkavégzés, rendszeretet

Előnyök:

  • fogászati háttérismeretek
  • angol nyelvtudás

Cégünkről:
Magyar tulajdonú, budapesti székhelyű, XIII. kerületi irodával rendelkező fogászati anyagok és eszközök, szájhigiéniai termékek, továbbá munkaruházat kereskedelmével foglalkozó 25 fős cég.

Miért válassz minket?

  • minőségi termékpalettát
  • biztos munkahelyet egy stabil, dinamikusan fejlődő cégnél
  • fiatalos, lendületes csapatot, családias hangulatot
  • kedvezményes vásárlási lehetőségeket a cég által forgalmazott, meghatározott termékek köréből
  • versenyképes jövedelmet, a gyakorlati tudás és egyéni megállapodás alapján

Hogyan jelentkezhetsz?
Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődésed, itt várjuk  magyar vagy angol nyelvű önéletrajzodat és motivációs leveledet a fizetési igény megjelölésével, vagy elküldheted közvetlenül is a karrier@newyorkdental.hu email címre.

Tartalomhoz tartozó címkék: Vevőszolgálat